Priemyselná výroba
Oto Poloma
Oprava a údržba kovových konštrukcií
- Obec
- Horné Mýto
- Od roku
- 2004
- IČO
- 41 109 937
Oto Poloma
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 930 13 Horné Mýto
- Na trhu od
- 31. mája 2004
- IČO
- 41 109 937
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 33.11)
- Oprava a údržba kovových konštrukcií
Podnikanie v číslach
- 22
- rokov na trhu
- 2004
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Oto Poloma
Oto Poloma – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Horné Mýto. Podniká od 31. mája 2004.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Oprava a údržba kovových konštrukcií“ (33.11). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad zámočnícke práce, maloobchod a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Oto Poloma
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 41 109 937
- Dátum vzniku
- 31. mája 2004
- Miesto podnikania
- 930 13 Horné Mýto
- Živnostenský register
- Okresný úrad Dunajská Streda, vložka č. 210-17879
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 33.11)
- Oprava a údržba kovových konštrukcií
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Oto Poloma zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Zámočnícke práce
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Prípravné práce k realizácii stavby
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Oto Poloma?
Miesto podnikania je v obci 930 13 Horné Mýto.
Čím sa Oto Poloma zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Oprava a údržba kovových konštrukcií“ (33.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: zámočnícke práce; maloobchod; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby.
Aké je IČO – Oto Poloma?
IČO je 41 109 937.
Odkedy podniká Oto Poloma?
Podnikanie začalo 31. mája 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.